9 dienų organizmo valymo programa. Išsivalyk organizmą ir atsikratyk nereikalingų kilogramų

Ne kartą esame matę skambias ir iššaukiančias reklamas, kuriose propoguojamas greitas svorio metimas, tokiose reklamose pabrėžiama, jog  milteliai ar tabletės padeda numesti daug viršsvorio per ypač trumpą laiką.  Ar tai tiesa? Drįstame abejoti. Žmonės, kurie nors kažkiek išmano biologiją, suvokia, jei egzistuotų vienas „stebuklingas“ papildas, kuris tirpdytų svorį per labai trumpą laiką, pasaulyje nebūtų žmonių su viršsvorio problemomis. Kiekvienas žmogus intuityviai žino, kad nereikalingas svoris atsiranda dėl blogų sprendimų – mes sau leidžiame suvalgyti per daug maisto, per mažai judame, valgome nevisavertį maistą. Problema slypi tokia, kad po daugelio blogų sprendimų, pasikeičia mūsų mąstymo ir mitybos būdas, atsiduriame uždarame rate iš kurio ištrūkti sunku. Nesame akli, matome kaip keičiasi apimtys, kaip liūdina skaičiai svarstyklėse. Bet daryti realius ir ilgalaikius sprendimus, mūsų pačių sveikatai bei grožiui – labai sunku. Tai nuo ko gi pradėti?

Visu pirma, reikia įsiklausyti į save, kodėl auga svoris? Priežasčių būna įvairių, reikia nebijoti atrasti svorio augimo “šaknis”, tik taip bus galima padėti sau. Svorio metimo kelyje pirmieji žingsniai negali būti lengvi. Turite atsiminti, jog geriausias jūsų sąjungininkas yra kantrybė ir laikas,  visa tai duos matomus rezultatus.

Aloe-Vera-Make-A-Detox-Drink-That-Cleanses-The-Body

Norėdami geriau suvokti, kodėl tiek daug žmonių turi viršsvorio, pagalvokite patys, mes valgome mažiausiai tris kartus per dieną, o priešingą valgymui procedūrą, atliekame geriausiu atveju kartą per parą! Nesunku įsivaizduoti, kiek bereikalingo „bagažo“  nuolat nešiojamės su savimi. Norite žinoti, kiek konkrečiai? Maždaug 5-7 kg, o žmonės turintys nutikimą – net iki 25 kg! Ilgainiui šlakai virsta tikrais akmenimis, o su jais, deja, nesusidoros jokia dieta. Tai ne nemalonios detalės, kurios galvojate, neliečia Jūsų asmeniškai! Tai kur kas rimčiau, nes antsvoris – dar tik pusė bėdos! Nesuvirškinti maisto likučiai ima rūgti, skirdami toksinus, kurie plinta po visą organizmą, pažeisdami kepenis, inkstus, plaučius, širdies bei kraujagyslių ir endokrininę sistemas. O kaip puikiai jaučiasi mūsų organizme parazitai! Beje, šiandien nuo jų aktyvumo miršta daugiau žmonių, negu nuo vėžio. Viso šio proceso pasekoje, nuo užteršto organizmo sulėtėja medžiagų apykaita,  suprastėja maistinių medžiagų įsisavinimas ir mes nuolat jaučiama alkį! Didiname maisto porcijas, bet pasisotiname tik trumpam. Ir vėl tas pats alkis, valgymas ir persivalgymas, po to kaltės jausmas ir nepasitenkinimas savimi… Turime prisminti, kokiame amžiuje šiandien gyvename – perdirbto maisto, cheminiu būdu patobulintų javų ir užterštos aplinkos amžiuje. Tai nėra tik papildomas veiksnys, tai veiksnys, įtakojantis mūsų svorio augimą! Norint būti lieknam ir sveikam  šiandien, reikia būti akylam – stebėti kokius maisto produktus renkamės, negalime pasikliauti tik gamintoju, turime nuodugniai tikrinti etiketes. Bet dažnai ir tai negarantuoja kokybės maisto atžvilgiu. Nusipirkti tikrai kokybiško maisto yra labai sunku, nors parduotuvių lentynos lūžta nuo pasiūlos gausos… Dažnai esame priversti valgyti tokį maistą, kokį galime nusipirkti, kokį randame prekybos centruose. Reikia suprasti tai, kad norėdami džiaugtis gražia figūra ir puikia sveikata, už savo pasirinkimus esame atsakingi mes patys, rezultatai neateina per vieną dieną ir norint tuos rezultatus turėti, reikia daryti realius apsisprendimo žingsnius. Kaip galime sau padėti?

Išsivalykime savo organizmą, numeskime nereikalingus kilogramus ir paruoškime jį sveikam gyvenimo etapui!

Niekas nenori badauti ar kažko atsisakyti. To tikrai nereikia.  Kalbu apie “CLEAN 9” organizmo valymosi programą – tai yra produktai, kurie kompleksiškai veikdami, padeda išvalyti organizmą, ko pasekmė – krenta svoris. Jums nereikia laikytis alinančių dietų, kurios sekina organizmą. Jums reikia valytis savo organizmą. Kodėl? Nes išsivalius organizmo nuodus, Jums natūraliai atsiranda sotumo jausmas valgant, nebereikia didelių porcijų.  Išvalytas žarnynas daug geriau pasisavina maisto medžiagas ir Jūs esate sveikesni, energingesni, taip pat nebenorite itin riebaus bei kaloringo maisto, didelių saldumynų kiekių. Atsiranda trauka sveikesniam ir šviežiam maistui. Po šios programos keičiasi mitybos įpročiai, kurie duoda ir tolimesnius rezultatus.

Website | + posts

Lina yra licencijuota mitybos specialistė, ji taip pat turi žinių psichodietikos ir bendrosios psichologijos srityse.

Yra asmuo, turintis išankstinį nusistatymą dėl internete esančios informacijos, todėl, būdama kvalifikuota asmenybė, ji nusprendė sukurti platformą su patikrinta informacija. Taip buvo sukurta labmedica.pl.

Laisvalaikiu ji mėgsta gaminti maistą ir kurti sveikus nesveikų patiekalų pakaitalus.

Jos gyvenimo šūkis: „Didžiausia klaida gydant žmogaus kūną yra ta, kad gydytojai nežino viso to. Nė viena dalis nebus sveika, kol viskas bus sveika “(Platonas).

Parašykite komentarą