Keto Simple 

Keto Simple – kaip tai veikia? Neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina

Keto Simple yra tobulas derinys kartu su ketogenine dieta , leidžiančia greitai numesti svorio, kuri leidžia kartą ir visiems laikams pasakyti apie nereikalingus kilogramus. Jei išbandėte tiek daug svorio metimo priemonių, mano kilogramai visada grįžta. Laikas nutraukti apžvalgas apie šį fantastišką atradimą, kuris už labai prieinamą kainą, palyginti su vaistinėje perkamais produktais, leidžia efektyviai numesti svorio derinant dietą su dideliu riebalų kiekiu ir saikingu angliavandenių kiekiu.

Galėsite riebalus paversti energija, pagreitinsite medžiagų apykaitą ir vis tiek valgysite viską, ką mėgstate, pvz., pieną, kiaušinius, kąstą žuvį su pakankamai angliavandenių, per dieną galėsite atgauti energijos darbui ir mokymuisi, pasirūpinsite vidaus organų darbu. tinkamai funkcionuoti ir atsisveikinti su neigiamu nesubalansuotos mitybos poveikiu. Šių putojančių tablečių dėka turėsite visus mikroelementus, kurių jums reikia, kad pagaliau turėtumėte svarbų sąjungininką riebalų deginimui. Užsisakykite dabar, nes pasiūlymo laikas ribotas.

ketozė
https://www.boldsky.com/health/wellness/what-is-ketosis-how-does-it-work-benefits-symptoms-and-what-to-eat-133611.html

Ketogeninė dieta

Mažai angliavandenių ir riebalų turinti ketogeninė dieta internete ir žiniasklaidoje reklamuojama kaip svorio metimo priemonė ir, atrodo, visapusiškas stebuklingas gydymas. Tačiau  pirmą kartą jis buvo sukurtas 1920-aisiais  vaikams, sergantiems epilepsija.

Įžymybių gerbėjų ir influencerių netrūksta. „Jersey Shore“ žvaigždė Vinny Guadagnino (arba kaip jis save vadina „Keto Guido“ Instagram), Kourtney Kardashian ir Halle Berry pasisako už keto dietą. Tačiau net tie, kurie daro įtaką sveikatai ir savijautai, gali nebūti kvalifikuoti mitybos specialistai ar mitybos specialistai. „Patarimai dėl mitybos yra labai nereglamentuojami, ypač internete“, – sako mitybos specialistė Sophie Medlin.

Šiuo metu #keto turi apie  14 milijonų  Instagram žymų.

Kai laikotės keto dietos, jūs bandote būti „ketozės“ būsenoje. Klausiame ekspertų, kas yra ketozė, ar verta stengtis ir ar tai saugu.

Ką valgote laikydamiesi keto dietos?

Jūsų kūnas naudoja lengviausiai prieinamą energijos šaltinį. Paprastai tai yra gliukozė (cukrus), pagaminta iš angliavandenių. Jei drastiškai sumažinsite angliavandenių suvartojimą ir pakeisite juos riebalais, jūsų kūnas galiausiai bus priverstas naudoti riebalus iš maisto ar atsargų kaip energiją. Šis procesas vadinamas „ketoze“. „Tai iš esmės yra perpakuota ir pervadinta Atkinso dieta“, – sako Medlinas.

Ji tęsia: „Dauguma žmonių, savo mitybą vadinančių keto, tiesiog valgo mažai arba labai mažai angliavandenių turinčią dietą. Jis priduria, kad angliavandenių apribojimo mastas, norint būti ketozei „skirtingų žmonių“. Klinikinėje ar terapinėje aplinkoje, pavyzdžiui, vaikams, sergantiems epilepsija, kuriama specialiai asmeniui skirta dieta, teikiama pagalba ir stebėjimas.

Mažai angliavandenių turintys ir riebūs ingredientai yra avokadai, mėsa, žuvis, kiaušiniai, sūris, grietinėlė, aliejus, sviestas, riešutai ir sėklos. Tačiau ne visose sudedamosiose dalyse turi būti daug riebalų – dažnai tai apima, pavyzdžiui, žalumynus ir uogas. Jūs vengiate arba bent jau labai ribojate kviečių ir kitų grūdų, bulvių, kukurūzų, ankštinių augalų, pupelių, pieno, daugumos vaisių ir cukraus.

Remiantis 2019 m. straipsniu , ketozei sukelti galite suvartoti ne daugiau kaip 20–50 g angliavandenių per dieną 2000 kalorijų per dieną žmogui   . apie ketogeninę dietą. Kalbant apie tai, banane yra apie 20 g, o įprastame bagelyje – 44 g. Baltymai taip pat paprastai laikomi nedideliais kiekiais, nes jie gali paskatinti gliukozės gamybą ir sustabdyti ketozę.

Keto dieta turi keletą riebaus maisto vartojimo taisyklių, o „nešvarus keto“ gali būti sudarytas iš šoninės ir svieste keptų dešrų, nes ji techniškai atitinka kriterijus. Medlinas sako  , kad sveikos mitybos gairės  visada turėtų būti taikomos apytiksliai, net jei ribojate angliavandenių kiekį ir nesvarbu, kokios dietos laikotės.

ketosimple

Keto Simple yra ketogeninės dietos sąjungininkas

Ketogeninės dietos principas  yra įvesti organizmą į ketozės būseną, pašalinant arba drastiškai sumažinant angliavandenius ir angliavandenius iš kasdienės dietos. Iš esmės jūsų medžiagų apykaita pereina nuo gliukozės, kaip energijos šaltinio, naudojimo į riebalus tiek maiste, tiek riebalų atsargose. Todėl tinkamai laikomasi ketogeninės dietos leidžia sumažinti iki 1 kg riebalų per savaitę.

Terapinis  Keto Simple tablečių  tikslas yra padėti jūsų organizmui greičiau patekti į ketozės būseną ir lengviau įveikti šį akomodacijos periodą, vadinamą angliavandenių bado periodu. Papildas palengvina ketonų abstinencijos simptomus: apatiją, migreną, energijos trūkumą, organizmo demineralizaciją.

Be to, dėl ypatingų tablečių sudėtyje esančių bioaktyvių medžiagų savybių pagerėja riebalų deginimo ir pavertimo energija organizmui procesas. Vartojant tabletes, pasiekiamas koncentruotas medžiagų apykaitą skatinantis poveikis, kuris išliks aukštas net kūnui fiziškai ilsintis.

Keto dieta reiškia, kad per dieną suvartojama mažiau nei 30–50 g angliavandenių ir angliavandenių, kad organizmas neatsigautų po ketozės.

Keto Simple lapelis – veikliosios medžiagos

Keto Simple formulė paremta 100% natūralia sudėtimi. paremtas bioaktyviomis medžiagomis, kurios dėl savo savybių suteikia koncentruotą gydomąjį poveikį. Daugiau svarbios informacijos apie Keto Simple tablečių sudėtį  taip pat galite rasti gamintojo svetainėje.

Žemiau esančiame sąraše pateikiame pagrindines šio maisto papildo veikliąsias medžiagas:

 • Magnis 13mg – malšina galvos skausmą, nervingumą ir dirglumą, jaučiamą adaptacijos prie ketozės laikotarpiu
 • Kalis 9mg – mažina apatijos ir nuovargio simptomus, normalizuoja kraujospūdį
 • Vitaminas B6 ir B3 17mg – mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir veikia druskų apykaitą vandenyje
 • L-Glutaminas  59mg – padeda sušvelninti neigiamą ketozės, migrenos, lėtinio nuovargio ir kt.
 • Aminosviesto rūgštis 125 mg – padeda geriau miegoti, ilsėtis ir susikaupti
keto simple

Kaip vartoti papildą

Vadovaudamiesi Keto Simple lapelyje pateiktais nurodymais, 30 dienų vartojate po vieną tabletę kasdien. Keto Simple – tai šnypščiosios tabletės, kurios ištirpsta stiklinėje vandens, o gautas gėrimas yra malonaus skonio, jį labai lengva vartoti ir virškinti organizmas.

Papildą rekomenduojama vartoti ryte su pusryčiais.

Papildo įtraukimas į kasdienę mitybą leidžia greitai perkelti kūną į ketozės būseną ir išlaikyti jį daug paprastesnėje būsenoje, todėl riebalų deginimo procesai ilgą laiką išlieka aukšti, o tai, be kita ko, kiti, žinoma, kad galutinis rezultatas būtų daug geresnis.

Klinikiniai papildo tyrimai patvirtina, kad Keto Simple tabletėse  nėra medžiagų, galinčių sukelti hormoninius sutrikimus.

Kiek kainuoja Keto Simple ir kur nusipirkti?

Kalbant apie Keto Simple tablečių kainą , verta grįžti prie mūsų pradinės rekomendacijos įsigyti šį produktą internetu tiesiai iš oficialios gamintojo svetainės. Kaip minėjau šio straipsnio pradžioje, galite pasinaudoti padidėjusiu šio gydymo veiksmingumu užsisakę jį tiesiai iš gamintojo svetainės. Mūsų turima informacija, jums  taikoma 50% nuolaida gamintojo nurodytai priedo kainai , jei užsakymas pateikiamas čia.

keto simple

Ką vartotojai sako apie rezultatus, gautus naudojant Keto Simple – forumų nuomonės, apžvalgos

Norėdami gauti aiškesnę nuomonę apie laukiamus rezultatus, rekomenduoju greitai perskaityti gamintojo atsiliepimus , taip pat nuotraukas prieš ir po tablečių naudojimo. Nors gamintojo pažadai dėl „ Keto Simple “ siūlomų rezultatų yra labai džiuginantys, atrodo, kad juos patvirtina vartotojų patirtis ir klinikiniai gaminio bandymai.

Dirbdami su šio straipsnio publikavimo dokumentacija, stengėmės kiek įmanoma atimti informaciją iš gamintojo oficialioje svetainėje pateiktos informacijos ir pasikliauti, tarkime, nepriklausomais informacijos šaltiniais, tokiais kaip publikuoti straipsniai. kai kurių dietologų ir mitybos specialistų svetainėse.ketogeninė dieta arba daugybė diskusijų forumuose tarp šio papildo vartotojų, kurie pastebėjo  skirtumus tarp keto dietos vartojimo be šio papildo ir Keto Simple tablečių vartojimo .

Taigi mes bandėme padaryti išvadą, kuri visiškai atspindi šio produkto veiksmingumą.

Galiausiai, mes tvirtai tikime, kad Keto Simple šnypščiosios tabletės padės pasiekti geriausių ketogeninės dietos rezultatų , jei tik griežtai laikomasi šios dietos principų ir nebus apgaudinėjama.

Keto Bullet

Keto bullet kava svorio metimui. Kaip tai veikia? Sukčiavimas? Atsiliepimai ir kaina

Keto Bullet kava yra svorio netekimo priedas, kurį sudaro gryni augaliniai ingredientai, padedantys padidinti ketonų kiekį kraujyje . Dėl to organizmas patenka į ketozės būseną, natūraliai degina riebalus ir padeda efektyviai mesti svorį. Remiantis daugelio vartotojų atsiliepimais, komentarais ir atsiliepimais, ši formulė padeda lengvai sudeginti riebalus nesilaikant dietos ar nesportuojant. Produktas yra moksliškai įrodytas ir patvirtintas medicinos bendruomenės. Tiesą sakant, jis tapo labai populiarus priedas visoje Europoje, kur jis padėjo tūkstančiams suaugusiųjų saugiai ir natūraliai numesti svorio ir tapti sveikesniems.

Ar „Keto Bullet“ tikrai veikia, ar tai tik dar vienas svorio metimo sukčiavimas? Kokie yra „ Keto Bullet“ naudojami ingredientai, kurie daro juos veiksmingus svorio metimui? Kaip naudoti „ Keto Bullet“ ir kiek laiko reikia rezultatų? Kokia yra „Keto Bullet“ kaina ir kur ją galima įsigyti už prieinamą kainą?

Perskaitykite šią išsamią „Keto Bullet“ apžvalgą ir gaukite visą informaciją, kurios reikia norint priimti pagrįstą pirkimo sprendimą! Taip pat šiame straipsnyje sužinosite apie ketogeninės dietos naudą .

„KetoBullet“ naudojimo poveikis

Kas yra ketogeninė dieta?

Ketogeninė arba „ketogeninė“  dieta apibrėžiama kaip mažai angliavandenių turinti dieta (pvz., Atkinso dieta). Idėja yra gauti daugiau kalorijų iš baltymų ir riebalų ir mažiau iš angliavandenių. Jūs sumažinsite lengvai virškinamų angliavandenių, tokių kaip cukrus, gazuoti gėrimai, sausainiai ir balta duona, kiekį.

Kaip tai veikia?

Kai per dieną suvalgote mažiau nei 50 gramų angliavandenių, jūsų organizmas ilgainiui baigsis degalais (cukraus kiekiu kraujyje), kuriuos jis gali greitai sunaudoti. Paprastai tai trunka nuo 3 iki 4 dienų. Tada pradėsite skaidyti baltymus ir riebalus energijai, o tai gali lemti svorio mažėjimą. Tai vadinama ketoze. Svarbu prisiminti, kad ketogeninė dieta yra trumpalaikė dieta, kurios tikslas-numesti svorio, o ne siekti naudos sveikatai. 

Kas yra ketozė?

Ketogeninė dieta   svorio metimui   yra pagrįsta prielaida, kad organizmo patekimas į ketozės būseną   padidins riebalų nuostolius. Ketozė yra normalus medžiagų apykaitos procesas, atsirandantis, kai organizmas neturi pakankamai gliukozės  energijai kaupti  . Kai šios atsargos išeikvojamos, kūnas imasi deginti saugomus riebalus energijai, o ne angliavandeniams. Šis procesas gamina rūgštis, vadinamas ketonais, kurios kaupiasi organizme ir gali būti naudojamos kaip energija.

Kaip žinoti, ar sergate ketoze?

Norėdami sužinoti, ar sergate ketoze, patikrinkite, ar šlapime nėra ketonų kūnų. Ketonines juosteles galite įsigyti internetu arba mažmeninėje vaistinėje. Juostelė su teigiamu ketonų testo rezultatu parodys, kad sergate ketoze.

Daugelis žmonių padidėjusius ketonus sieja su   cukriniu diabetu,   žinomu kaip ketoacidozė, tačiau mitybos ketozė, susijusi su ketogenine dieta ir   diabetine ketoacidoze,  yra labai skirtingos sąlygos.

Keto kulka

Kaip veikia „Kawa Keto Bullet“?

Keto Bullet Kava yra maisto papildas, kuris sukelia riebalus deginančią ketozę ir padeda žmonėms lengvai numesti svorio. Produktas sulaukė didžiulio dėmesio daugelyje pasaulio šalių dėl savo veiksmingumo mažinant svorį. Daugelis atsiliepimų, atsiliepimų ir komentarų, bendrinamų forumuose, rodo, kad vartotojai naudoja šį priedą siekdami savo svorio metimo tikslų. Dauguma atsiliepimų ir komentarų taip pat atskleidžia, kad vartotojai yra patenkinti pasiektais rezultatais.

„Keto Bullet“ kūrėjai teigia, kad šis priedas yra skirtas pagreitinti ketonų gamybą organizme. Tai leidžia organizmui naudoti riebalus nuo pirmos dienos, kuri paprastai trunka nuo 10 iki 21 dienos be papildymo. Taigi, užuot laukę mažiausiai 3 savaičių, kol pateks į ketozę, vartotojai gali atlikti šį žingsnį pirmąją dieną naudodami „ Keto Bullet“ . Tai reiškia, kad riebalų deginimo procesas prasideda anksčiau ir žmonės gali greitai numesti svorio, nesilaikydami griežtos dietos ar mankštos.

Keli tyrimai ir tyrimai, atlikti naudojant „ Keto Bullet“, atskleidžia, kad šis priedas žymiai sumažina kūno masės indeksą ir kūno masę, nes sumažina cukraus kiekį kraujyje, trigliceridus ir MTL cholesterolį. Kitas tyrimas parodė, kad jis veikia mažindamas alkį ir apetitą, kad žmonės galėtų numesti svorio, nesijausdami lyg alkani

Koks yra „Keto Bullet“ kavos poveikis?

Apskritai yra pakankamai įrodymų, įrodančių „Keto Bullet“ veiksmingumą skatinant svorio metimą … Šis svorio mažinimo priedas padėjo daugeliui vyrų ir moterų numesti svorio ir atrodyti patraukliai. Taigi, ką labiausiai mėgsta „ Keto Bullet“ vartotojai ? Štai ką jie pasidalino savo „ KetoBullet“ apžvalgose, komentaruose, nuomonėse ir atsiliepimuose.

 • Gryni augaliniai ingredientai, turintys nuostabių lieknėjimo savybių.
 • Stiprina jūsų pastangas numesti svorio be dietos ar mankštos.
 • Tai padidina energijos lygį ir palaiko aktyvų gyvenimo būdą.
 • Tai sumažina širdies ligų, nutukimo, diabeto ir kitų sveikatos komplikacijų riziką.
 • Nėra jokių skundų dėl šalutinio poveikio, alergijos ar kontraindikacijų.
 • Tai pagerina bendrą sveikatą ir savijautą.
 • Puiki kaina su papildomomis nuolaidomis oficialioje gamintojo svetainėje.
 • Greitas pristatymas ir daug patogių atsiskaitymo būdų, įskaitant pristatymą grynaisiais.
Keto kulka

Kaip naudotis „Kava Keto Bullet“, vartotojo vadovas

Ekspertai teigia, kad vartodami papildą pagal jo naudojimo instrukcijas, jūs aprūpinate savo kūną ingredientais, kurių reikia norint patekti į ketozę. Nors papildas yra saugus kasdieniam vartojimui, geriausių rezultatų galima pasiekti tik atidžiai laikantis naudojimo instrukcijų. Pažvelkime į veiksmus:

 • Paimkite 1 šaukštelį kavos ir ištirpinkite 250 ml karšto vandens.
 • Gerkite „ KetoBullet“ kavą prieš pusryčius ir prieš vakarienę, kad gautumėte geriausių rezultatų.
 • Gerkite papildą kasdien vieną mėnesį, kad gautumėte optimalius rezultatus

Kokius ingredientus turi „KetoBullet Kava“?

KetoBullet sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, gautų iš natūralių šaltinių. Jame yra ketonų druskų, leidžiančių organizmui riebalus paversti energija. Visi kiti priede esantys ingredientai padeda organizmui veiksmingai patekti į ketozės būseną . Be jų, taip pat yra:

Cikorija – slopina alkį, mažina apetitą, pašalina iš organizmo toksinus, normalizuoja cukraus kiekį kraujyje,

Kokosų minkštimo ekstraktas – kompensuoja vitaminų ir naudingų mikroelementų trūkumą,

Chromo pikolinatas – pagreitina kalorijų deginimą, palengvina lieknėjimą, mažina kūno riebalus, malšina potraukį cukrui,

MCT aliejus – skatina greitą svorio metimą, suteikia papildomos energijos, gerina atmintį ir dėmesį, didina produktyvumą.

Keto kulka

Kokia yra „Keto Bullet“ kaina ir kur nusipirkti?

„Keto Bullet“ galima įsigyti tik per oficialią svetainę, o tai reiškia, kad galite patogiai įsigyti originalią formulę, net nepalikdami jaukumo namuose. Pateikus užsakymą, užsakymas bus išsiųstas tiesiai jūsų adresu. „Keto Bullet“ kaina yra labai prieinama, tačiau norint papildomai sutaupyti, kartkartėmis galima gauti pasiūlymų ir nuolaidų.

Norite gauti 50% nuolaidą už įprastą „Keto Bullet“ kainą? Tiesiog apsilankykite jų oficialioje svetainėje ir užsisakykite šiandien.

Štai kaip pradėti:

 • Prašykite atgalinio skambučio, internetinėje užsakymo formoje nurodydami savo vardą ir telefono numerį.
 • Patvirtinkite pirkimą telefonu ir patikrinkite savo duomenis.
 • Užsakymas bus pristatytas iki jūsų durų
 • Atminkite, kad nėra jokių paslėptų mokesčių. Jūsų patogumui mokėjimai atliekami ir pristatant

Kodėl nepirkus „Keto Bullet“ „Amazon“, „Allegro“, „ebay“?

Ar yra daug sukčiavimo svetainių, tokių kaip „Amazon“ ir „Ebay“ 2021 m.?
J
 f norite sublogti saugiai ir efektyviai, tada eikite į pradinį formulę tik čia puslapyje. Didelė tikimybė, kad tokiose svetainėse kaip „Amazon“, „Ebay“ turite tik Kinijoje „ Aliexpress“ įsigytų produktų imitacijas ir klastotes .

Keto BULLET kava

Kodėl „Keto Bullet“ kava jums tinka?

Norėdami greitai ir saugiai numesti svorio, ryte tiesiog išgerkite puodelį KetoBullet. Tai pagreitins jūsų medžiagų apykaitą ir suteiks organizmui reikalingos energijos. Gėrimas tiekiamas porcijomis, todėl patogu jį pasiimti į kelionę. Paruošimas yra gana paprastas. Tiesiog įpilkite vieną paketėlį į karštą vandenį ir gerai išmaišykite. Paimkite tik vieną „Keto Bullet“ per dieną, pamirškite apie savo svorį ir stebėkite, kaip atgausite savo formą be didelių pastangų . Šią originalią kavą riebalų deginimui ir lieknėjimui galima įsigyti tik  oficialioje gamintojo svetainėje  – tai čia.

9 dienų organizmo valymo programa. Išsivalyk organizmą ir atsikratyk nereikalingų kilogramų

9 dienų organizmo valymo programa. Išsivalyk organizmą ir atsikratyk nereikalingų kilogramų

Ne kartą esame matę skambias ir iššaukiančias reklamas, kuriose propoguojamas greitas svorio metimas, tokiose reklamose pabrėžiama, jog  milteliai ar tabletės padeda numesti daug viršsvorio per ypač trumpą laiką.  Ar tai tiesa? Drįstame abejoti. Žmonės, kurie nors kažkiek išmano biologiją, suvokia, jei egzistuotų vienas „stebuklingas“ papildas, kuris tirpdytų svorį per labai trumpą laiką, pasaulyje nebūtų žmonių su viršsvorio problemomis. Kiekvienas žmogus intuityviai žino, kad nereikalingas svoris atsiranda dėl blogų sprendimų – mes sau leidžiame suvalgyti per daug maisto, per mažai judame, valgome nevisavertį maistą. Problema slypi tokia, kad po daugelio blogų sprendimų, pasikeičia mūsų mąstymo ir mitybos būdas, atsiduriame uždarame rate iš kurio ištrūkti sunku. Nesame akli, matome kaip keičiasi apimtys, kaip liūdina skaičiai svarstyklėse. Bet daryti realius ir ilgalaikius sprendimus, mūsų pačių sveikatai bei grožiui – labai sunku. Tai nuo ko gi pradėti?

Visu pirma, reikia įsiklausyti į save, kodėl auga svoris? Priežasčių būna įvairių, reikia nebijoti atrasti svorio augimo “šaknis”, tik taip bus galima padėti sau. Svorio metimo kelyje pirmieji žingsniai negali būti lengvi. Turite atsiminti, jog geriausias jūsų sąjungininkas yra kantrybė ir laikas,  visa tai duos matomus rezultatus.

Aloe-Vera-Make-A-Detox-Drink-That-Cleanses-The-Body

Norėdami geriau suvokti, kodėl tiek daug žmonių turi viršsvorio, pagalvokite patys, mes valgome mažiausiai tris kartus per dieną, o priešingą valgymui procedūrą, atliekame geriausiu atveju kartą per parą! Nesunku įsivaizduoti, kiek bereikalingo „bagažo“  nuolat nešiojamės su savimi. Norite žinoti, kiek konkrečiai? Maždaug 5-7 kg, o žmonės turintys nutikimą – net iki 25 kg! Ilgainiui šlakai virsta tikrais akmenimis, o su jais, deja, nesusidoros jokia dieta. Tai ne nemalonios detalės, kurios galvojate, neliečia Jūsų asmeniškai! Tai kur kas rimčiau, nes antsvoris – dar tik pusė bėdos! Nesuvirškinti maisto likučiai ima rūgti, skirdami toksinus, kurie plinta po visą organizmą, pažeisdami kepenis, inkstus, plaučius, širdies bei kraujagyslių ir endokrininę sistemas. O kaip puikiai jaučiasi mūsų organizme parazitai! Beje, šiandien nuo jų aktyvumo miršta daugiau žmonių, negu nuo vėžio. Viso šio proceso pasekoje, nuo užteršto organizmo sulėtėja medžiagų apykaita,  suprastėja maistinių medžiagų įsisavinimas ir mes nuolat jaučiama alkį! Didiname maisto porcijas, bet pasisotiname tik trumpam. Ir vėl tas pats alkis, valgymas ir persivalgymas, po to kaltės jausmas ir nepasitenkinimas savimi… Turime prisminti, kokiame amžiuje šiandien gyvename – perdirbto maisto, cheminiu būdu patobulintų javų ir užterštos aplinkos amžiuje. Tai nėra tik papildomas veiksnys, tai veiksnys, įtakojantis mūsų svorio augimą! Norint būti lieknam ir sveikam  šiandien, reikia būti akylam – stebėti kokius maisto produktus renkamės, negalime pasikliauti tik gamintoju, turime nuodugniai tikrinti etiketes. Bet dažnai ir tai negarantuoja kokybės maisto atžvilgiu. Nusipirkti tikrai kokybiško maisto yra labai sunku, nors parduotuvių lentynos lūžta nuo pasiūlos gausos… Dažnai esame priversti valgyti tokį maistą, kokį galime nusipirkti, kokį randame prekybos centruose. Reikia suprasti tai, kad norėdami džiaugtis gražia figūra ir puikia sveikata, už savo pasirinkimus esame atsakingi mes patys, rezultatai neateina per vieną dieną ir norint tuos rezultatus turėti, reikia daryti realius apsisprendimo žingsnius. Kaip galime sau padėti?

Išsivalykime savo organizmą, numeskime nereikalingus kilogramus ir paruoškime jį sveikam gyvenimo etapui!

Niekas nenori badauti ar kažko atsisakyti. To tikrai nereikia.  Kalbu apie “CLEAN 9” organizmo valymosi programą – tai yra produktai, kurie kompleksiškai veikdami, padeda išvalyti organizmą, ko pasekmė – krenta svoris. Jums nereikia laikytis alinančių dietų, kurios sekina organizmą. Jums reikia valytis savo organizmą. Kodėl? Nes išsivalius organizmo nuodus, Jums natūraliai atsiranda sotumo jausmas valgant, nebereikia didelių porcijų.  Išvalytas žarnynas daug geriau pasisavina maisto medžiagas ir Jūs esate sveikesni, energingesni, taip pat nebenorite itin riebaus bei kaloringo maisto, didelių saldumynų kiekių. Atsiranda trauka sveikesniam ir šviežiam maistui. Po šios programos keičiasi mitybos įpročiai, kurie duoda ir tolimesnius rezultatus.