Viarex, sukčiai? Neigiami atsiliepimai, Forumas, Vaistinė, kaina, Kur įsigyti

Viarex potencijos kapsulės yra maisto papildas, skirtas vyrų potencijai ir seksualinei veiklai didinti . Šiose kapsulėse yra specialus natūralių ingredientų, tokių kaip damianos ekstraktas, ženšenis ir cinkas, mišinys , kuris gali palaikyti seksualinę sveikatą.

-50% kaina – Oficiali svetainė

ProduktasViarex
Dozavimo formaKapsulės
Tikri atsiliepimai⭐4,96 iš 5 žvaigždučių
PrieinamumasTaigi
Veikliosios medžiagosNatūralūs aktyvūs ingredientai

Erekcijos disfunkcija (ED) yra dažna būklė, dėl kurios sunku pasiekti ir išlaikyti erekciją. Jei pastebėjote ED simptomus, nesate vieni: apie 30 milijonų vyrų Jungtinėse Valstijose turi tam tikrą ED laipsnį.

Erekcijos disfunkciją retai sukelia senėjimas

Daugelis žmonių mano, kad erekcijos disfunkcija yra būklė, kuri paveikia vyresnio amžiaus vyrus, nors amžius retai būna priežastis. Erekcijos disfunkcija gali turėti įtakos įvairaus amžiaus vyrams, ir yra daug priežasčių. Stresas, nerimas, nervų funkcija, kraujagyslių funkcija ir net vaistai, kuriuos vartojate, gali turėti įtakos.

Dažniausios fizinės erekcijos disfunkcijos priežastys

Apskaičiuota, kad daugiau nei 80% erekcijos sutrikimų atvejų sukelia fiziniai veiksniai. Fizinės erekcijos disfunkcijos priežastys yra keturios pagrindinės sveikatos būklės. Šitie yra:

 • Vaskulogeninės  – tai ligos, pažeidžiančios varpos kraujotaką. To pavyzdžiai yra širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas ir aukštas kraujospūdis.
 • Neurogeninės  – šios sąlygos veikia nervų sistemą, kurią sudaro smegenys, nervai ir nugaros smegenys. To pavyzdžiai yra išsėtinė sklerozė, Parkinsono liga, stuburo pažeidimas ar sutrikimas ir insultas.
 • Hormoninės  – šios sąlygos veikia hormonų kiekį organizme. To pavyzdžiai yra Kušingo sindromas, hipogonadizmas, hipertiroidizmas ir hipotirozė.
 • Anatominės  – šios sąlygos turi įtakos fizinei varpos struktūrai. Pavyzdys yra Peyronie liga (liga, pažeidžianti varpos audinį).

Varpos, dubens ar aplinkinių sričių fizinė trauma ar operacija taip pat gali sukelti erekcijos sutrikimą. Manoma, kad maždaug 15-25% vyrų, patyrusių sunkią galvos traumą, taip pat kenčia nuo erekcijos sutrikimų.

Dažniausiai žmonės patiria erekcijos sutrikimų dėl fizinių sąlygų – manoma, kad iki 70% visų erekcijos sutrikimų atvejų sukelia fizinės sąlygos. Daugiau apie kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius.

Kas yra Viarex ir kam jis vartojamas?

Viarex kapsulės skirtos vyrams, kurie nori pagerinti savo seksualinę veiklą. Kruopščiai atrinkti ingredientai šiose kapsulėse gali padėti stimuliuoti kraujotaką vyrų lytiniuose organuose ir padidinti libido. Tai gali padidinti seksualinę ištvermę ir pasitenkinimą miegamajame.

-50% kaina – Oficiali svetainė

Kam vartojamas Viarex ?

Štai sąrašas situacijų, kai galite apsvarstyti galimybę naudoti Viarex kapsules stiprumui didinti:

 • Esant laikiniems erekcijos sutrikimams: Viar ex kapsules galima naudoti laikinų potencijos sutrikimų laikotarpiais, siekiant palaikyti seksualinę veiklą.
 • Esant mažam seksualiniam potraukiui: jei jūsų seksualinis potraukis sumažėjo, šios kapsulės gali padėti padidinti libido.
 • Stresas ir nuovargis: stresas ir nuovargis gali turėti neigiamos įtakos potencijai. Viarex kapsulės gali būti naudingos streso laikotarpiu.
 • Kaip priedas prie bendros seksualinės sveikatos: kai kurie vyrai reguliariai naudoja Viarex kapsules , kad išlaikytų ir pagerintų seksualinę sveikatą.

Poveikis ir kaip jis veikia?

Viarex potencijos kapsulės įvairiais būdais palaiko vyrišką potenciją:

 • Skatinkite kraujotaką: Viarex sudėtyje esantys ingredientai , tokie kaip ženšenis, gali pagerinti kraujotaką lytinių organų srityje. Tai lemia geresnę ir ilgesnę erekciją.
 • Padidinkite libido: Natūralūs ingredientai, įskaitant damianos ekstraktą, gali padidinti lytinį potraukį ir skatinti seksualinį susijaudinimą.
 • Seksualinės ištvermės palaikymas: Viarex kapsulės gali padėti padidinti seksualinę ištvermę ir efektyvumą, o tai gali pagerinti seksualinę patirtį.
 • Psichologinis poveikis: seksualinės veiklos gerinimas naudojant Viarex taip pat gali padidinti vyro pasitikėjimą savimi ir bendrą savijautą, o tai gali turėti teigiamos įtakos seksualinei sveikatai.

Atkreipkite dėmesį, kad Viarex kapsulių poveikis kiekvienam žmogui gali skirtis, todėl jas reikėtų vartoti kaip maisto papildą seksualinei sveikatai palaikyti.

Ingredientai ir veikliosios medžiagos

Čia yra Viarex stiprumo kapsulių sudedamųjų dalių sąrašas ir kiekvieno ingrediento poveikis bei nuorodos į tyrimus:

 • Damianos ekstraktas : Veiksmas: Damianos ekstraktas tradiciškai naudojamas seksualinei funkcijai ir libido gerinti. Tai taip pat gali skatinti kraujotaką ir padidinti seksualinį susijaudinimą. Tyrimai: yra tyrimų, kuriuose buvo nagrinėjama galima damianos ekstrakto nauda seksualinei sveikatai, pvz.
 • Ženšenis : Veiksmas: Ženšenis dažnai naudojamas seksualinei ištvermei padidinti ir bendrai seksualinei funkcijai pagerinti. Tai taip pat gali padidinti energiją ir padidinti libido. Tyrimai: Keli tyrimai ištyrė teigiamą ženšenio poveikį seksualinei sveikatai, pavyzdžiui:
 • Cinkas : Veiksmas: Cinkas yra svarbus mineralas, labai svarbus testosterono ir spermos gamybai. Gali pagerinti vaisingumą ir seksualinę funkciją. Tyrimai: Daugybė tyrimų įvertino cinko vaidmenį vyrų seksualinėje sveikatai,

-50% kaina – Oficiali svetainė

Viarex rizika, veiksmingumas ir privalumai

Čia yra Viarex kapsulių pranašumų , skirtų stiprumui, sąrašas:

 • Potencijos gerinimas: Viarex kapsulės gali padėti pagerinti potenciją ir gebėjimą pasiekti erekciją.
 • Padidėjęs lytinis potraukis: Viarex sudedamosios dalys gali padidinti lytinį potraukį ir padidinti lytinį potraukį.
 • Pagerinta seksualinė ištvermė: Viarex gali padėti padidinti seksualinę ištvermę ir efektyvumą, o tai gali sukelti ilgesnę ir labiau patenkintą seksualinę patirtį.
 • Natūralūs ingredientai: Viarex sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip damianos ekstraktas, ženšenis ir cinkas, kurie tradiciškai naudojami seksualinei sveikatai gerinti.
 • Padidėjęs pasitikėjimas savimi: seksualinės veiklos gerinimas naudojant Viarex gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi ir bendrą savijautą.
 • Atsargus naudojimas: Viarex kapsules galima vartoti atsargiai ir nereikalauja sudėtingų uždėjimo procedūrų.

Informacinis lapelis/prašymas

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Kontraindikacijos

 • Širdies liga: žmonės, sergantys sunkia širdies liga, neturėtų vartoti Viarex kapsulių , nes seksualinis aktyvumas gali sukelti stresą širdžiai.
 • Aukštas kraujospūdis: Žmonės, sergantys negydyta hipertenzija, turėtų būti atsargūs, nes kai kurios Viarex sudedamosios dalys gali turėti įtakos kraujospūdžiui.
 • Alergija: Žmonės, alergiški bet kuriai Viarex sudedamajai daliai, preparato neturėtų vartoti.

galimas šalutinis poveikis

 • Virškinimo trakto simptomai: Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti virškinimo trakto simptomai, tokie kaip pykinimas ar viduriavimas.
 • Galvos skausmas: galvos skausmas yra galimas šalutinis poveikis, kuris kartais gali pasireikšti.
 • Miego sutrikimai: Kai kuriems žmonėms gali kilti miego problemų ar nemiga.
 • Alerginės reakcijos: retais atvejais gali pasireikšti alerginė reakcija bet kuriai sudedamajai daliai.

-50% kaina – Oficiali svetainė

Rekomenduojamas suvartojimas

Naudoti Viarex kapsules potencijai yra paprasta ir nesudėtinga. Štai kaip juos naudoti:

 • Dozavimas : gerti po vieną Viarex kapsulę per dieną, užsigeriant atitinkamu kiekiu vandens. Kapsulę rekomenduojama išgerti likus maždaug 30 minučių iki planuojamos seksualinės veiklos.
 • Reguliarus vartojimas : norint pasiekti optimalių rezultatų, svarbu reguliariai vartoti Viarex kapsules . Tai gali padėti išlaikyti ilgalaikę seksualinę sveikatą.
 • Neviršykite: laikykitės rekomenduojamos dozės ir nevartokite daugiau nei vienos kapsulės per dieną. Per didelis vartojimas gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį.
 • Kantrybė: Viarex poveikis kiekvienam žmogui gali skirtis. Visas poveikis gali būti jaučiamas tik po kurio laiko. Būkite kantrūs ir toliau vartokite.
 • Būkite atsargūs: Viarex kapsulių vartojimas yra diskretiškas ir nereikalauja sudėtingų taikymo procedūrų.

Viarex apžvalga

Čia yra galimų Viarex naudojimo rezultatų sąrašas :

 • Pagerėjusi erekcija: Daugelis vyrų praneša, kad po Viarex kapsulių pagerėjo ir pasunkėjo erekcija .
 • Padidinti libido: Viarex gali padidinti lytinį potraukį ir padidinti susidomėjimą seksualine veikla.
 • Padidėjusi seksualinė ištvermė: kai kurie vartotojai praneša apie padidėjusį seksualinį ištvermę, leidžiančią ilgiau užsiimti seksualine veikla.
 • Pasitenkinimas miegamajame: seksualinės veiklos gerinimas gali padidinti pasitenkinimą ir geresnę seksualinę patirtį.
 • Padidinkite pasitikėjimą savimi: sėkminga seksualinė patirtis gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi ir bendrą gerovę.
 • Geresni santykiai: Kai kurioms poroms seksualinės sveikatos gerinimas naudojant Viarex gali lemti tvirtesnius ir labiau patenkintus santykius.

Atkreipkite dėmesį, kad Viarex rezultatai gali skirtis kiekvienam asmeniui ir įvairūs veiksniai gali turėti įtakos poveikiui. Kai kurie vartotojai gali greitai pastebėti teigiamus rezultatus, o kiti gali užtrukti ilgiau. Patartina neviršyti rekomenduojamos dozės ir griežtai laikytis gamintojo rekomendacijų.

-50% kaina – Oficiali svetainė

Štai keletas tikrų vartotojų atsiliepimų iš forumo diskusijų

„  Išbandžiau Viarex ir esu labai sužavėta rezultatais. Vos per kelias savaites pastebėjau reikšmingą savo seksualinės veiklos pagerėjimą. Mano erekcija stipresnė ir ilgiau trunka, o miegamajame labiau pasitikiu savimi. Galiu rekomenduoti Viar ex kiekvienam vyrui, ieškančiam natūralaus sprendimo savo potencijai padidinti. “

„ Kaip verslininkas, gyvenu įtemptą gyvenimo būdą, o tai neigiamai veikia mano seksualinę sveikatą. Išbandžiau Viar ex ir džiaugiuosi rezultatais. Mano lytinis potraukis grįžta į vėžes, o aš ir mano partneris vėl turime pilnavertį meilės gyvenimą. Vertinu natūralią Viarex sudėtį , kuri nesukelia jokio šalutinio poveikio. Tai tikrai pagerino mano miegamojo gyvenimą. “

Viarex teste ir tikra patirtis

1-2 savaitė:

Per pirmąsias dvi Viar ex kapsulių vartojimo savaites nepastebėjau jokių reikšmingų pokyčių. Vaistas buvo lengvai vartojamas ir nesukėlė jokio šalutinio poveikio. Tačiau pastebėjau, kad apskritai jaučiuosi energingesnis ir pozityvesnis.

3-4 savaitė:

Nuo trečios savaitės pradėjau pastebėti savo seksualinės veiklos pagerėjimą. Mano erekcija buvo stabilesnė ir galėjau išlikti ilgiau. Mes su partneriu buvome patenkinti rezultatais.

5-6 savaitė:

Teigiami pokyčiai tęsėsi ir penktą ir šeštą savaites. Aš labiau pasitikėjau miegamuoju ir atrodė, kad mano libido padidėjo. Seksualinė ištvermė pastebimai pagerėjo, todėl seksualinė patirtis buvo labiau patenkinta.

7-8 savaitė:

Per paskutines dvi savaites, kai naudoju „Via-rex“, galėjau pajusti visą produkto naudą. Mano seksualinė veikla pasiekė aukščiausią tašką ir nebeturėjau problemų dėl erekcijos sutrikimų. Rezultatai buvo įspūdingi ir tikrai rekomenduoju Via-rex .

-50% kaina – Oficiali svetainė

 | Website

Lina yra licencijuota mitybos specialistė, ji taip pat turi žinių psichodietikos ir bendrosios psichologijos srityse.

Yra asmuo, turintis išankstinį nusistatymą dėl internete esančios informacijos, todėl, būdama kvalifikuota asmenybė, ji nusprendė sukurti platformą su patikrinta informacija. Taip buvo sukurta labmedica.pl.

Laisvalaikiu ji mėgsta gaminti maistą ir kurti sveikus nesveikų patiekalų pakaitalus.

Jos gyvenimo šūkis: „Didžiausia klaida gydant žmogaus kūną yra ta, kad gydytojai nežino viso to. Nė viena dalis nebus sveika, kol viskas bus sveika “(Platonas).

Parašykite komentarą